top of page
Messenger Standing Next To His Van.jpg

ŘIDIČ sk. B

PRAHA, BRNO a další

nás nejste "jen" řidič. Jste náš doručovatel. Jste tvář naší společnosti a také tvář našich klientů. Doručujete v náročných pomínkách, přesto se chováte mile a přátelsky, protože jen tak dosáhnete požadované spokojenosti zákazníka, která je jediným měřitelným kritériem naší práce.

Za skvěle odvedenou práci nabízíme atraktivní finanční ohodnocení, jistotu práce po celý rok. Jsme firma založená na osobních příbězích a tak se chováme i k našim lidem. 

Vaše životopisy zasílejte na:

kariera@asenlogistic.com

Delivery driver smiling at camera beside

Závozník

PRAHA, BRNO a další

Závozník je u nás důležitý parťák do týmu. Bez něj řidič nedokáže doručit těžké zásilky. Doručujeme do pater, instalujeme zboží. 

Potřebujeme, aby naši závozníci byli manuálně zruční, fyzicky zdatní a zodpovědní v práci se zbožím. Prostě dokonalý parťák pro naše šoféry.

Za skvěle odvedenou práci si nabízíme zajímavé ohodnocení, které je nadstandardní v oboru. Možnost volby směn a další benefity.

Vaše životopisy zasílejte na:

kariera@asenlogistic.com

Customer Service Rep

Dispečer XL zásilek

PRAHA

Máte zkušenosti s plánováním rozvozů? Víte jak daleko je Ustí nad Labem od Chebu? Umíte komunikovat a nebojíte se řešit denní operativu se zákazníky i řidiči? Dejte nám o sobě vědět. Hledáme právš Vás.

Umíme Vám nabídnout velmi přátelské prostředí, nadstandardní volno a prostor pro vlastní seberealizaci. Ihned uvidíte výsledky své práce. Nejen v denním provozu, ale také na výplatní pásce.

Vaše životopisy zasílejte na:

kariera@asenlogistic.com

Kontaktujte nás
Nahrát soubor

Děkujeme za odeslání!

bottom of page