Nejčastější dotazy k přepravě SCONTO Nábytek

AKTUALNĚ JSOU NAŠE ZÁKAZNICKÉ LINKY VELMI VYTÍŽENY, PROSÍME, VYUŽIJTE KONTAKTNÍHO FORMULÁŘE NÍŽE, OZVEME SE CO NEJDŘÍVE. oMLOUVÁME SE ZA KOMPLIKACE A DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ...

Kontaktujte nás

Děkujeme za odeslání!

Mám zakázku na dobírku, jak ji mohu zaplatit? 

Posádka Asenu je vybavena platebním terminálem, a upřednostňujeme platbu kartou. Pokud kartu nemáte, nebo máte v plánu platit hotově, žádáme všechny zákazníky o připravení hodnoty přesně, řidiči nejsou vybaveni drobnými na vrácení. Vždy si prosím před platbou kartou zkontrolujte že máte dostatečný limit na kartě.

 

Za jak dlouho zboží doručujete? 

Zboží doručujeme nejdříve do dvou pracovních dní od přijetí dat o Vaší zásilce. Poté Vás bude kontaktovat operátor, který si s Vámi potvrdí den doručení. Časové rozmezí doručení je 3 - 4 hodiny v rámci rozvozového dne který je 8 - 20h. 

 

Mohu dostat tel. číslo na řidiče?

Posádka většinu času nakládá, vykládá a stěhuje zboží proto telefon na řidiče nedáváme. Nemají volné ruce a většinou mobil u sebe nenosí. Všude uvádíme telefonní číslo na zákaznickou linku, kde jsou proškolené kolegyně a umí zákazníkům zodpovědět většinu dotazů. Řidič Vám před doručením zavolá, přibližně 20-30 minut před doručením.

 

Je možné změnit termín dopravy po obdržení potvrzující sms se závazným termínem?

Pokud domluvený termín z nějakého důvodu nevyhovuje, je možné termín změnit, maximálně pak zajišťujeme dva pokusy o doručení. V ceně doručení je tedy možná jedna změna termínu.

 

Vynesete mi zboží až do bytu?

Ano, samozřejmě. Výnos zboží si můžete objednat při objednání zboží, nebo doobjednat na zákaznické lince 771 174 484. Pokud si výnos neobjednáte, zboží Vám bude doručeno k prvním zamykatelným dveřím.

 

Jak mohu reklamovat zboží ze Sconto nábytek?

Reklamaci je třeba podat přes webový formulář Sconto nábytek na stránkách www.sconto.cz, nebo telefonicky na telefonním čísle 225 510 169.

Doručující posádka Vás požádá pouze o součinnost při zápisu neshody při doručení (nenahrazuje podání reklamace zboží u Sconto nábytek).

 

Mohu si u Vás objednat odvoz vysloužilého nábytku?

Ano, je to možné. Likvidaci je možné si objednat při objednání zboží, při domlouvání termínu doručení nebo případně doobjednat dodatečně telefonicky na zákaznické lince 771 174 484.

Likvidaci provádíme „kus za kus“ (pokud Vám vezeme novou sedací soupravu, likvidujeme starou sedací soupravu) V případě že si přejete přiobjednat likvidaci navíc prosím kontaktujte zákaznickou linku 771 174 484. Domluvíme se s Vámi na dané likvidaci a vypočítáme Vám cenu služby.

 

Doručený nábytek také montujete?

Ano, samozřejmě. Na montáž nábytku máme vyškolené profesionály, kteří jsou schopni si s montáží rychle a spolehlivě poradit. Montáž si můžete objednat společně s nákupem nábytku přímo na prodejně, nebo kontaktovat naši linku 771 174 484 a službu si přiobjednat. Veškeré objednávky vyřizujeme v nejbližším možném termínu. Běžně montujeme během jednoho až 5 pracovních dní od doručení zboží.

Jak je to s montáží sedací soupravy?

Sedací soupravy montujeme v rámci rozvozu, řidič s pomocníkem tedy smontují Vaší sedací soupravu ihned na místě. Některé sedací soupravy jsou však montážně složitější a není tak možné montáž realizovat v rámci běžného rozvozu. V takovém případě Vás kontaktuje dispečink a domluví s Vámi termín následné montáže. Montáž si můžete pak objednat společně s nákupem nábytku přímo na prodejně, nebo kontaktovat naši linku 771 174 484.

 

Pro zákazníky Sconto Nábytku je zřízena HOT linka +420 227 272 782, nebo +420 227 272 783. 

Pracovní doba této linky je Po - Pa 8:30 - 17:00

 

V případě potřeby vyřízení požadavku mimo pracovní dobu Hot linky nás prosím kontaktujte prostřednictvím formuláře níže, resp. na emailu hotlinka@asenlogistic.com